Štatistika stránky

2136516
Dnes
Včera
Tento týžden
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Spolu
66
117
790
2133480
5739
9399
2136516

Tvoja IP: 34.239.151.124
Aktuálny čas: 2024-06-22 12:15:45
Meniny má : Paulína
Zajtra : Sidónia

Prihlasovací formulár

Pre uľahčenie zabezpečenia potrebnej personálno - právnej dokumentácie po prijatí pedagogického asistenta MŠ, ZŠ alebo odborného zamestnanca ZŠ sme pre Vás pripravili dokumentáciu potrebnú pre správne platové zaradenie pracovníkov v jednotlivých pozíciách, tlačivá potrebné pre zabezpečenie Pracovnej zmluvy, Pracovnej náplne, Oznámenia o výške a zložení funkčného platu a ďalšie, ktoré nájdete na našej stránke www.prined.sk v prislúchajúcich sekciách pre MŠ, a ZŠ.

1)

Za správnosť a úplnosť všetkých údajov pracovnej zmluvy a ostatnej personálnej dokumentácie t. j. Platový dekrét pedagogického asistenta – Oznámenie o výške a zložení funkčného platu, Pracovná náplň pedagogického asistenta (odborného zamestnanca), Prehlásenie o účte (IBAN) pedagogického asistenta (odborného zamestnanca), Súhlas dotknutej osoby, Čestné vyhlásenie, CV-EUROPASS - s uvedením presného najvyššieho ukončeného vzdelania – US, USO bez maturity, USO s maturitou, VŠ I. II. ...stupňa zodpovedá Zamestnávateľ.

2)

Pracovná Zmluva bude obsahovať šesť príloh:

1. Platový dekrét pedagogického asistenta (odborného zamestnanca) – Oznámenie o výške a zložení funkčného platu,

2. Pracovná náplň pedagogického asistenta, resp. Pracovná náplň odborného zamestnanca -školský psychológ, školský logopéd, špeciálny pedagóg, liečebný pedagóg, sociálny pedagóg – uviesť prislúchajúcu pozíciu),

3. Prehlásenie o účte pedagogického asistenta alebo odborného zamestnanca     (v tvare IBAN),

4. Súhlas dotknutej osoby,

5. Čestné vyhlásenie a

6. CV- EUROPASS.

3)

Zamestnávateľ zabezpečí pre potreby prijatia do pracovného pomeru na pozície pedagogického asistenta alebo odborného zamestnanca podpísanie príloh (Pracovná zmluva, Pracovná náplň, Oznámenie o výške a zložení funkčného platu, (odborného zamestnanca s uvedením konkrétnej pozície a úväzku), Čestné vyhlásenie po 3x originál a Prehlásenie o účte pedagogického asistenta, (odborného zamestnanca), Životopis –EUROPASS, Súhlas dotknutej osoby) zamestnancom v štyroch origináloch.

4)

Zamestnávateľ zabezpečí a do stanoveného termínu 04. 09. 2014, resp. do 5 dní od nástupu do zamestnania, potrebnú dokumentáciu doručí do PK RP MPC Prešov, Kúpeľná 6, 080 01 Prešov, respektíve PK RP MPC Banská Bystrica, Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica.

 

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte : 

Mgr. Mária Ringerová
PK NP PRINED
Kúpeľná 6   
080 01 Prešov    
Tel. č.: +421 905 912 986  
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

 

 

Joomla Templates - by Joomlage.com